Voor alle info van het beegdens verenigingsleven kijk op www.trefpuntbeegden.nl

Wenst u meer info stuur dan een email  naar ons secretariaat  of via het mailadres info@heemkundebeegden.nl  en wij zorgen dat u z.s.m. een antwoord krijgt.
Wenst u persoonlijk contact op te nemen met een van onze werkgroepleden klik dan op mailadres of maak gebruik van het onderstaand contactformulier. Zie ook de pagina Werkgroep voor de overige Leden van de werkgroep.

 

Har Knoopsvoorzitter@heemkundebeegden.nl
John van den Bergsecretaris@heemkundebeegden.nl
Paul Pollaertpenningmeester@heemkundebeegden.nl
Jan Derckxarchief@heemkundebeegden.nl
Louis Noblesseredactie@heemkundebeegden.nl
Louis Noblesseinfo@heemkundebeegden.nl
Via onderstaand formulier kunt u direct contact met ons opnemen
Velden met een * zijn verplicht

Email versturen naar:
Naam:*
E-mailadres:*
Telefoon:
 
Bericht:*